Australian Wrestling Database

Home | Schedule | Results & Information

Australian Wrestling Schedule


BCW 56 [2024-03-01]
Whitehorse Club [Burwood East, VIC]
1. BCW Heavyweight Title: Mick Moretti (c) vs. Adam Brooks
2. Ernest The Cat Miller vs. Tome Filip
3. BCW Women's Title: Caity Luxe (c) vs. Cherry Stephens
4. Jordie Sparkles Super Open Challenge: Jordie Sparkles vs. ???
5. Handicap Match: This Guy & Robbie Thorpe & Barry O'Leary vs. Cletus & Maddog
6. Battle Jumble Match: Famous B vs. Stevie Filip vs. Gabriel Wolfe vs. Slex vs. Slade Mercer vs. Gore vs. Lucius Wulfe
7. BCW Tag Team Title: The Sexy Greek Boys (Levi Nixon & Sam Yannis) (c) vs. The Black Diamonds (Jason Blade & Seth Tanner)

STW Cruel Summer [2024-03-02]
Baldivis Recreation Centre [Baldivis, WA]
1. The Pulse (Jarrad Slate & Felix Young) and The Garcia Bros (Julio Garcia & Marco Garcia)
2. STW Title: Chris Target (c) vs. Mikey Nicholls
3. STW Australian Women's Title: Harli Hyde vs. Eleaine Hope
4. STW Southern Cross Title: Chadwick Jackson vs. Lochie
5. 'Step Up' Mystery Match: The Great George vs. ???
6. Hayden Zenith & Robby Heart vs. Best For Business (Cannon Connors & Rogan Karguis)
7. Hiwa Almasy (w/ Killah) vs. Dylan Black

RCW Fringe Mania: Big Top Beatdown 2024 [2024-03-02]
Gluttony [Adelaide, SA]
1. The Old Guard vs. Nick Armstrong & The Parea
2. RCW Grand Title: DELTA (c) vs. Grimm

MXW Mildy Kombat [2024-03-02]
110-114 Eighth St. [Mildura, VIC]
1. Three Way Match: Kid Valiant vs. Max Kelly vs. Matt Graves
2. MXW Carnage Title #1 Contenders Match: Terry Shaw vs. Michael Weaver
3. Nova Nicholls vs. Savannah Rowe
4. MXW Ascend Title #1 Contenders Match: Morgan Rose vs. Charlie Rose vs. Evo
5. Conflict Axiom vs. Hollywood Gold
6. MXW Tag Team Title: The Gudas vs. Corvidae & Colossus
7. MXW Heavyweight Title: Scotty Roach (c) vs. Ryan Casca

UPW Redemption [2024-03-02]
Banana Bender Pub [Palmview, QLD]
1. Three Way Tag Team Match: The Taylor Boys (Bo Taylor & Steaknife Taylor) vs. The Sanctum Of Salvation (Matthew Gabriel & BK Calloway) vs. Pogo The Clown & Chupacabra
2. Maddy Jay vs. Sultan Sudenaz
3. Jack Tarr vs. YEET Stevens
4. Manu Tahi vs. Andre Irons

Alpha Energy 2 [2024-03-02]
Sunbury Memorial Hall [Sunbury, VIC]
1. The Grey vs. The Physicals
2. The Crowe Bros. vs. Referee Daniel Cole & ???
3. Jay Hunter vs. Happy Kai
4. Miss Fortune vs. Rochelle Rogue

Alpha Headstrong [2024-03-02]
Sunbury Memorial Hall [Sunbury, VIC]
1. Alpha Heavyewight Title Tournament Round 2: Jayson Krash vs. Rex Pelman
2. Alpha Heavyewight Title Tournament Round 2: Kris Law vs. Valido
3. Alpha Heavyewight Title Tournament Round 2: Adam Crowe vs. Mike Kaos
4. Bumbags Banned From Ringside Match: B Squared vs. Oner Bros.
5. Cousin Ali vs. Inmate 211
6. Billy Riot vs. Aiden Miller
7. Alpha Heavyewight Title Tournament Round 2: Zane Zodiac vs. Slade Mercer

QWA The End of Indestructible [2024-03-02]
Northern Beaches State High School [Deeragun, QLD]
1. Ace Addams vs. Ebony Angel
2. QWA United Heavyweight Title: Sam Cannon vs. Seth Tylors
3. Dick Riggs vs. Whiplash
4. Edmund Blayr vs. JC Sabotage
5. Angus Sharp vs. Tim Burr

Australian Wrestling Superstars [2024-03-02]
Mortdale RSL Club [Mortdale, NSW]
1. Australia vs. UK: Lee Morrow vs. Tony Sin
2. Otis vs. Apollo
3. Josh Gatt vs. El Nino
4. Fly Guy vs. Kasai
5. Ethan Hughz vs. Chris Abbott

AWE Unforgiven [2024-03-02]
Petersham RSL Club [Petersham, NSW]
1. Jay Sorbet vs. JJ Spartan
2. Johny Beautiful vs. Corruption
3. Vinnie Vain (w/ Nikki Poteet) vs. Jack Legorr
4. Big Bad Nick vs. The Banisher
5. AWE Tag Title: The Original Greasers (Robbie Zucco & Tristan Slade) vs. The Balkans ( Goran Nikolov & Bruza The Serb)

PCW Slam! [2024-03-07]
South Eastern Entertainment Centre [Ferntree Gully, VIC]

Newy Pro Brawl at City Hall IV [2024-03-08]
Newcastle City Hall [Newcastle, NSW]
1. Mat Gauge vs. Adam Hoffman [Special Referee: Albie Anne Troska]
2. The Velocities vs. NSW
3. Dazza vs. Rig
4. Newy Pro Women's Title #1 Contenders Match: Rita Stone vs. Lena Kross
5. Middleweight Invictus Gauntlet Match
6. Viking Pit Heavyweight Title Match: Bob The Viking vs. Ben Braxton

RCW Fringe Mania: Midnight Massacre [2024-03-09]
Gluttony [Adelaide, SA]

SUPLEX Season 2: Chapter 4 [2024-03-09]
Great Western Hotel [Rockhampton City, QLD]
1. Cessnock City Street Fight: Spade vs. Gage Buchannan
2. SUPLEX Undisputed Title: Jake Gibson (c) vs. MuzzDogg
3. SUPLEX Streaming Title: CJ Young (c) vs. Logan Keane
4. Bud Cade vs. Chris Stevens
5. Deadly Kev vs. ???
6. SUPLEX Tag Team Title: The Party (Danny Scene & Arama) vs. Sydney Underground (Jack Legorr & Nate Carlo)

WAR March Madness [2024-03-09]
Great Western Hotel [Rockhampton City, QLD]
VIP Angus Sharp vs. Tyson De Haunt
1. TCW North Esk Title: The Doomslayer (c) vs. Dick Riggs
2. Tag Team Or Handicap Match If Brownie Cannot CompeteSteven Stanleys & ??? vs. Colt Winchester & EC Brownie
3. Jules Canan vs. Jason Storm
4. Last Man Standing Match: Dante Rage vs. Australian Wolf

Nightfall Overdrive [2024-03-09]
Deception Bay Community Hall [Deception Bay, QLD]
1. Nightfall Heavyweight Title: Blair Seeker (c) vs. PJ O'Connor
2. Johnny Hardwood vs. Ace Shack
3. Nightfall Tag Team Title: Standardized Paradox (Josh Redfield & Jackson Shepard) (c) vs. Old Skool Rulez (w/ Frosty)
4. Three Way Match: JL Gold vs. Jeremiah Kingsley vs. B-Lars
5. Nightfall Pacific Title: Choc Morrus (c) vs. Shep Alexander

WBPW No Escape [2024-03-09]
Brolga Theatre and Convention Centre [Maryborough, QLD]
VIP WBPW Brute Force Title Scramble Match: Logan Pearce vs. Chook Slaydah vs. Cody Clark vs. Stepdad Chris vs. Stepdad Charlie*
2. Xtina Kade Open Challenge Match: Xtina Kade vs. ???
3. No Escape Match: Yeet Stevens (c) vs. Rufio

*VIP Match Exclusive For VIP Ticket Holders


WR Re-Emerging [2024-03-09]
Lion Arts Factory [Adelaide, SA]
1. WR Australian National Title: Tommy Knight (c) vs. Havok
2. Link Barnett vs. Lucas Fantasia
3. WR Australian National Tag Team Title Joey Graham & Punch-Drunk Istria vs. Edward Dusk & Pat
4. Wes Ryan Debut Match: Wes Ryan vs. ???
5. Gorgeous Greg Graham vs. Amber
6. Three Way Match: Mr. Cliff vs. Leah Lovegrove vs. Axe Massacre

IPW Australia World Of Dreams [2024-03-09]
Dreamworld Night Market [Coomera, QLD]
1. IPW Unified Title: Sledgehammer (c) vs. Toa
2. IPW Tag Team Title: The Neragutangs vs. The Worst Generation
3. IPW Women's Title Three Way: Eugenie (c) vs. Morgan Frye vs. Chevy Cash
4. IPW Heavyweight Title: Daikaiju (c) vs. Chad Atlas

PCW Risk [2024-03-09]
South Eastern Entertainment Centre [Ferntree Gully, VIC]
1. PCW Ignition Title: Barry O'Leary (c) vs. James Sly Silver
2. PCW Tag Team Title: Big Dude Energy (Rickie Gilmore & Big Dave) (c) vs. The Mongrels (Levi Nixon & Sam Yannis)
3. Ruby's Choice Match: Robbie Thorpe vs. Lucas Daniels
4. Grudge Match: Trikki vs. Cass Stone
5. Rapid Fire (Ryan Rapid & JJ Furno) vs. The Marauders (Sean Marauder & Matt Marauder)

FWA RESOLUTION 6 [2024-03-10]
TBD

Originally scheduled for last year. Card TBD


IWA Hostile Territory [2024-03-15]
Hornsby RSL Club [Hornsby, NSW]
1. Charli Evans vs. Rita Stone
2. Career vs. Career: Randal vs. Jackson Kelly
3. IWA Heavyweight Title: Jimmy Townsend (c) vs. Robbie Zucco

PWA Let Them Fight 2 [2024-03-15]
Crowbar Sydney [Leichhardt, NSW]
1. Ricky South & The Backman vs. The Velocities (Jude London & Paris De Silva

PWSA March Madness 2024 [2024-03-16]
Greenwith Community Centre [Greenwith, SA]

RCW Fringe Mania: Dead To Rights 2024 [2024-03-16]
Gluttony [Adelaide, SA]

SLAM! Academy Showcase #3 [2024-03-16]
Farquhars Boxing [Mitchell, ACT]
1. Luke Watts & Mr. Tremendous vs. Vinnie Bronson & Dan Archer
2. Winnie Reid vs. Gym Bro Jessie

APW New Beginnings III [2024-03-16]
Seaford Community Centre [Seaford, VIC]
1. Valido vs. Adam Brooks
2. Tables Match: B Squared vs. John Stop Action & Matt Graves
3. APW Tag Team Title/APW Legacy Openweight Title Winner Takes All Match: Standardized Paradox vs. The Cudas & Matt Graves
4. APW World Heavyweight Title Falls Count Anywhere Match: Broderick Valentine vs. Jordan Samson

PWP Bunny Brutality [2024-03-16]
PCYC Cairns [Manunda, QLD]
1. PWP World Title: Marshall Samson (c) vs. Bulldog Bailey

3 title matches, plus Tournament of Power Round 1 & Semi Finals.


Mayhem Pro MayhemMania [2024-03-16]
Bacchus Marsh Public Hall [Bacchus Marsh, VIC]
1. ROW Tag Team Title: The Ambush (Jarvis & Murdoch) (c) vs. The Physicals (Johnny Jetts & Jimmy Castle)
2. Mayhem Pro Internet Title: Jab (c) vs. JXT

IWA Chaos on the Coast [2024-03-16]
Halekulani Bowling Club [Budgewoi, NSW]

WSD @ CLUB SINGLETON [2024-03-16]
Club Singleton [Singleton, NSW]

Appearing: Dean Draven, Joey Foxx, DB Robertson, Aragon, Joey Foxx, Flame, Tristan Slade


HVW The Rematch [2024-03-17]
Halekulani Bowling Club [Budgewoi, NSW]
1. HVW Title: Morgan Rose (c) vs. Harvey Falco

RCW Fringe Mania: SuperClash VI
Gluttony [Adelaide, SA]


Rock 'n' Roll Wrestling Friday Night Fights 1 [2024-03-22]
3/9 Warehouse Place [Unanderra, WA]

NHPW Global Conflict 2024 [2024-03-22]
Varsity Morley [Morley, WA]

2024 Global Conflict Tournament Featuring: Lena Kross, DELTA, Vipress, Mercedes Martinez, Diamante, Tessa Armstrong


VPW Aftermath 8 [2024-03-23]
Beenleigh Bowls Club [Beenleigh, QLD]

ACW New Dawn [2024-03-23]
ACW Academy [Prospect, SA]

Australian Pro Wrestling [2024-03-23]
Bexley Manor Hall [Bexley, NSW]

DEATHMATCH DOWNUNDER [2024-03-23]
Cavalier Brewery [Derrimut, VIC]

ICW AUSTRALIA INSANEASYLUM 2024 [2024-03-23]
Belconnen Community Theatre [Belconnen, ACT]

MXW Coastal Chaos [2024-03-23]
Warrnambool Greyhound Racing Club [Warrnambol, VIC]

NHPW Global Conflict 2024 [2024-03-23]
Kenwick Football Club [Beckenham, WA]

2024 Global Conflict Tournament Featuring: Lena Kross, DELTA, Vipress, Mercedes Martinez, Diamante, Tessa Armstrong


EPW Collision Course 2024 [2024-03-23]
Cannington Exhibition Centre & Showgrounds [Cannington, WA]
1. Tag Team Tables Match: TMDK (Mikey Nicholls & Damian Slater) vs. Radmaker Kingston & Davis Storm

Also announced: A new EPW Champion will be crowned by the end of the night.


SLAM! Pro Wrestling League 12 [2024-03-23]
Cannington Exhibition Centre & Showgrounds [Cannington, WA]
1. SLAM! Title: Luke Watts (c) vs. Ricky South
2. SLAM! Women's Title: Kingsley (c) vs. Rita Stone
3. Mikey Broderick vs. Dazza
4. Dan Archer vs. Hugh Beauty
5. SLAM! Tag Team Title: The Velocities (c) (Jude London & Paris De Silva) vs. Northshore Wrestling (Will Kiedis & Sam Osborne)

ASWA AT PENRITH COLLECTOR CON [2024-03-24]
Penrith Regional Sports Centre [Cambridge Park, NSW]

DWMR Dead On Arrival [2024-03-28]
Jack Rabbit Slim's [Perth, WA]
1. Deathmatch: Jarrad Slate vs. Chris Vice

WAR @ ROCKYNATS 2024 [2024-03-29 - 2024-03-31]
Showgrounds Precinct [Wandal, QLD]

7 Live Wrestling Shows @ Rockynats


MCW Icon$ [2024-03-30]
Thornbury Theatre [Thornbury, VIC]
1. MCW Tag Team Title: The Icons (Adam Brooks & Rocky Monero) (c) vs. The Parea (Eli Theseus & Gabriel Aeros)
2. MCW World Heavweight Title: Slex (c) vs. Emman Azman

Wrestling GO Momentum 2 [2024-03-30]
Blacktown Leisure Centre Stanhoe [Stanhope Gardens, NSW
1. The Otis Invitational :Otis vs ???
2. Morgan Rose vs ???

Newy Pro Shattered IV [2024-04-06]
The Hamilton Station Hotel [Islington, NSW]

VCW Genesis [2024-04-06]
Ashbury Panarcadian Club [Ashbury, NSW]

International Wrestling Australia [2024-04-06]
St Johns Park Bowling Club [St Johns Park, NSW]

Lucha Fantastica The Anniversary: Brisbane (Family Show) [2024-04-06]
Superordinary [Hamilton, QLD]

Lucha Fantastica The Anniversary: Brisbane (Adult Show) [2024-04-06]
Superordinary [Hamilton, QLD]

OPW Mickie James Presents HER [2024-04-12]
Selkirk Stadium [Wendouree, VIC]

Flammer will defend the AAA Reina De Reinas Title


UPW Redemption [2024-04-13]
Mansfield Tavern [Mansfield, QLD]

OPW Bret Hart Presents Australian Stampede [2024-04-13]
Selkirk Stadium [Wendouree, VIC]

Australian Wrestling Superstars [2024-04-13]
Polish Club Ashfield [Ashfield, NSW]

Lucha Fantastica The Anniversary: Sydney (Family Show) [2024-04-13]
The Factory Theatre [Marrickville, NSW]

Lucha Fantastica The Anniversary: Sydney (Adult Show) [2024-04-13]
The Factory Theatre [Marrickville, NSW]

ASWA 6th Anniversary [2024-04-13]
Padstow RSL Club [Padstow, NSW]
1. All-Star Wrestling Heavyweight Title: Orlando Jordan (c) vs. Keegan Brettle

WAR WRESTLING ALLEGIANCE ROCKHAMPTON [2024-04-13]
Great Western Hotel [Rockhampton City, QLD]

DMDU THE FOUNDRY - CHAPTER 3 [2024-04-19]
5/37 Brunel Road [Seaford, VIC]

PWA Black Label Ringmasters [2024-04-19]
The Sydney Spiegeltent at The Entertainment Quarter [Moore Park, NSW]
1. PWA Tag Team Title: The Joker And The Thief (Mick Moretti & Jimmy Townsend) vs. ???
2. Soul Of PWA Title: The Tuckman (c) vs. ???
3. PWA Heavyweight Title: Jessica Troy (c) vs. Sam Osborne

Lucha Fantastica The Anniversary: Perth (Family Show) [2024-04-20]
Perth Mess Hall [Perth, WA]

Lucha Fantastica The Anniversary: Perth (Adult Show) [2024-04-20]
Perth Mess Hall [Perth, WA]

DMDU NOT HERE TO FUCK SPIDERS 4 [2024-04-20]
5/37 Cavalier Brewery [Derrimut, VIC]

QWA APRIL SHOW [2024-04-20]
???? [????, QLD]

ASWA Bega Bash [2024-04-20]
Bega Civic Centre [Bega, NSW]
1. Grudge Match: Wes Williams vs. Keegan Brettle

Also Appearing: Aries, Jasmin Brettle


ROW Uprising [2024-04-21]
Northcote Theatre [Northcote, VIC]
1. Renegades Title: Caveman Ugg (c) vs. Emman Azman

Wrestle Strong Dojo [2024-04-21]
Penrith Gaels Cultural & Sporting Association [Kingswood, NSW]

Appearing: Dean Draven, Joey Foxx, DB Robertson, Aragon, Joey Foxx, Flame, Tristan Slade


MXW GAME OVER [2024-04-27]
Sunbury Memorial Hall [Sunbury, VIC]

WRESTLEROCK [2024-04-27]
The Corner Hotel [Richmond, VIC]
1. WRESTLEROCK Title: Jake Andrewartha (c) vs. Cousin Ali

PWA Live Pro Wrestling At Mounties 3 [2024-04-27]
Mounties [Mount Pritchard, NSW]
1. Charli Evans vs. Rita Stone
2. Career vs. Career: Randal vs. Jackson Kelly
3. IWA Heavyweight Title: Jimmy Townsend (c) vs. Robbie Zucco

PWL Chaos Theory [2024-04-27]
Kedron-Wavell [Chermside, QLD]

Featuring: Outback Adam, Mitch Ryder, YEET Stevens, Bobby Bishop, Lil Marz


PWA FAMILY FRIENDLY WRESTLING AT MOUNTIES 3 [2024-04-27]
Mounties [Mount Pritchard, NSW]

EWA Vantage Point [2024-04-27]
Arena Sports Club [Yagoona, NSW]
1. Vinnie Vain vs. Lee Morrow
2. Teacher vs. Student: Tyson Gibbs vs. El Guapo Nino
3. EWA Lethal Weapon Title TLC Match: Otis (c) vs. Osama Hussein

Also appearing: Mick Farook, The Original Greasers, Achilles, Bomar, Scottie Paulo


Lucha Fantastica The Anniversary: Adelaide (Family Show) [2024-04-27]
Lion Arts Factory [Adelaide, SA]

Lucha Fantastica The Anniversary: Adelaide (Adult Show) [2024-04-27]
Lion Arts Factory [Adelaide, SA]

WSD @ Ironfest Makers Expo [2024-04-27 - 2024-04-28]
The Foundations Portland [Portland, NSW]

WSD May The 4th Be With You [2024-04-27 - 2024-04-28]
The Pitt Town & District Sports Club [Pitt Town, NSW]

TCW Empires End [2024-05-04]
Elphin Sports Centre [Launceston, TAS]
1. TCW North Esk Title: The Doomslayer (c) vs. Deano

AWF Maynia [2024-05-04]
Blacktown Leisure Centre Stanhope [Stanhope Gardens, NSW]
1. AWF Commonwealth Title: Matt Static (c) vs. Tony Sin

Also featuring: EC Brownie, The Outer Realm, TNT, Whiskey Sixx, The Rush, DPak Sharma plus Interstate Talent & A Special Guest. 6 matches scheduled for the show. 


ALL-STAR WRESTLING AUSTRALIA [2024-05-11]
Padstow RSL Club [Padstow, NSW]

DMDU THE FOUNDRY - CHAPTER 4 [2024-05-11]
5/37 Brunel Road [Seaford, VIC]

Lucha Fantastica The Anniversary: Melbourne (Family Show) [2024-05-04]
??? [???, VIC]

Lucha Fantastica The Anniversary: Melbourne (Adult Show) [2024-05-04]
??? [???, VIC]
Lucha Fantastica The Anniversary: Geelong (Family Show) [2024-05-11]
Geelong West Town Hall [Geelong West, VIC]

Lucha Fantastica The Anniversary: Geelong (Adult Show) [2024-05-11]
Geelong West Town Hall [Geelong West, VIC]

DMDU GOES ON THE ROAD [2024-05-18]
TBD

ICW CANBERRA 15 MINUTES OF FAME [2024-05-18]
Canberra PCYC [Wanniassa, ACT]

QWA MAY SHOW [2024-05-18]
???? [????, QLD]

Wrestle Strong Dojo [2024-04-21]
Penrith Gaels Cultural & Sporting Association [Kingswood, NSW]

FWA Femme Fatales Vol. 2 [2024-05-24]
Quality Hotel Taylors Lakes [Taylors Lakes, VIC]

1. FWA Women's Championship: Rochelle Rogue (c) vs. Vixsin
2. Miki Fortune vs. Lil Marz
3. Tarlee vs. Layla Divine

Also Appearing: Izzy Shaw, Savannah Summers


WAR WRESTLING ALLEGIANCE ROCKHAMPTON [2024-05-25]
Great Western Hotel [Rockhampton City, QLD]

ASWA AT PENRITH COLLECTOR CON [2024-05-26]
Penrith Regional Sports Centre [Cambridge, NSW]

MXW WRESTLEFEST - NIGHT 1 [2024-05-31]
TBA [Geelong, VIC]

MXW WRESTLEFEST - NIGHT 2 [2024-06-01]
TBA [Lara, VIC]

PWA Black Label: King of the Metro [2024-06-14]
The Metro Theatre [Sydney, NSW]
1. 30 Person PWA Rumble Match

ASWA A NIGHT TO REMEMBER 5 [2024-06-15]
Padstow RSL Club [Padstow, NSW]

DMDU GOLD - DMDU'S 50TH EVENT [2024-06-15]
Cavalier Brewery [Derrimut, VIC]

QWA DOMINANCE 2024 [2024-06-15]
???? [????, QLD]

FUTURE WRESTLING AUSTRALIA [2024-06-15]
???? [????, ???]

ICW CANBERRA CHILL FACTOR [2024-06-15 OR 2024-06-22]
Belconnen Community Theatre [Belconnen, ACT]

DMDU MAT EARTH SOCIETY 9 [2024-06-28]
Tallboy & Moose Brewery [Preston, VIC]

WSW MOST WANTED - BRISBANE [2024-06-28]
Eatons Hill Hotel Grand Ballroom [Eatons Hill, QLD]

Featuring: Nic Nemeth, Elijah, Matt Cardona, Ash By Elegance, Brian Cage, Alex Hammerstone, Steph De Lander, Ryan Nemeth, TJP, Lena Kross


WSW MOST WANTED - MELBOURNE [2024-06-29]
Melbourne Pavilion [Kensington, VIC]

Featuring: Nic Nemeth, Elijah, Matt Cardona, Ash By Elegance, Brian Cage, Alex Hammerstone, Steph De Lander, Ryan Nemeth, TJP, Lena Kross


WSW MOST WANTED - SYDNEY [2024-06-30]
Panthers Penrith Leagues Club [Penrith, NSW]

Featuring: Nic Nemeth, Elijah, Matt Cardona, Ash By Elegance, Brian Cage, Alex Hammerstone, Steph De Lander, Ryan Nemeth, TJP, Lena Kross


WSW MOST WANTED - ADELAIDE [2024-07-01]
Adelaide Oval [North Adelaide, SA]

Featuring: Nic Nemeth, Elijah, Matt Cardona, Ash By Elegance, Brian Cage, Alex Hammerstone, Steph De Lander, Ryan Nemeth, TJP, Lena Kross


WAR WRESTLING ALLEGIANCE ROCKHAMPTON [2024-07-06]
Great Western Hotel [Rockhampton City, QLD]

QWA JULY SHOW [2024-07-06]
???? [????, QLD]

DMDU GOES ON THE ROAD [2024-07-20]
TBD

ASWA AT NEWCASTLE COLLECTOR CON [2024-07-28]
Newcastle Entertainment Centre [Broadmeadow, NSW]

QWA AUGUST SHOW [2024-08-03]
???? [????, QLD]

ICW CANBERRA/MASKED WRESTLERS LEAGUE SATURDAY NIGHT SMASH [2024-08-17]
Canberra PCYC [Wanniassa, ACT]

WRESTLING ALLEGIANCE ROCKHAMPTON [2024-08-17]
Great Western Hotel [Rockhampton City, QLD]

DMDU THE FOUNDRY - CHAPTER 5 [2024-08-30]
5/37 Brunel Road [Seaford, VIC]

DMDU D.R.E.A.M 4 [2024-08-31]
Cavalier Brewery [Derrimut, VIC]

QWA SEPTEMBER SHOW [2024-09-07]
???? [????, QLD]

ASWA AT PENRITH COLLECTOR CON [2024-09-15]
Penrith Regional Sports Centre [Cambridge Park, NSW]

DMDU MAT EARTH SOCIETY 10 [2024-09-27]
Tallboy & Moose Brewery [Preston, VIC]

WAR WRESTLING ALLEGIANCE ROCKHAMPTON [2024-09-28]
Great Western Hotel [Rockhampton City, QLD]

ICW CENTRAL WEST EMMA BUTLER MEMORIAL SHOW [2024-10-26]
Cowra Uniting Church [Cowra, NSW]

DMDU HALLOWEEN EVENT [2024-10-26]
Cavalier Brewery [Derrimut, VIC]

WAR WRESTLING ALLEGIANCE ROCKHAMPTON [2024-10-26]
Great Western Hotel [Rockhampton City, QLD]

QWA HARDCORE HALLOWEEN 2024 [2024-10-26]
???? [????, QLD]

DMDU GOES ON THE ROAD [2024-11-02]
TBD

ASWA AT PENRITH COLLECTOR CON [2024-11-02]
Penrith Regional Sports Centre [Cambridge Park, NSW]

DMDU MAT EARTH SOCIETY 10 [2024-11-29]
Tallboy & Moose Brewery [Preston, VIC]

DMDU THE FOUNDRY - CHAPTER 6 [2024-11-30]
5/37 Brunel Road [Seaford, VIC]

QWA NOVEMBER SHOW [2024-11-30]
???? [????, QLD]

ICW AUSTRALIA CLASH IN THE CAPITAL [2024-12-07]
Belconnen Comminity Theatre [Belconnen, ACT]

WAR WRESTLING ALLEGIANCE ROCKHAMPTON [2024-12-07]
Great Western Hotel [Rockhampton City, QLD]

DEATHMATCH DOWNUNDER [2024-12-22]
Cavalier Brewery [Derrimut, VIC]